Jedinečná nabídky dostupná pro každého

Vážené dámy a pánové, dobám, kdy jste museli čekat několik let, než jste našetřili na pořízení auta či dražší dovolené, už dávno odzvonilo. I na takové věci dnes totiž můžete využít nebankovní americké hypotéky. Nenechte se zmást názvem tohoto druhu úvěru, nejde o úvěr na bydlení, jak by se mohlo zdát, i když lze využít i k nákupu či rekonstrukci nemovitosti. Ale v první řadě je to prostě neúčelový úvěr, který můžete využít prakticky na cokoliv a samozřejmě nám nemusíte sdělovat účel jeho využití.

měna

Nebankovní americké hypotéky jsou typem úvěru, který je výhodnější než běžný spotřební úvěr či dokonce než podnikatelský a přitom jej lze využít k mnoha účelům. Jediným společným jmenovatelem s úvěry na bydlení je zástava v podobě nemovitosti. To je jedinou podmínkou k získání tohoto úvěru. I když nevlastníte nemovitost, nemusíte si zoufat, protože můžete využít tak zvaného ručitele, který bude za Vaši půjčku ručit svou nemovitostí.

Dalšími opravdu obrovskými výhodami nebankovní americké hypotéky je to, že po Vás nikdo nepožaduje žádné dokládání Vašich příjmů a také nikdo neprověřuje bankovní registr, takže si o tuto půjčku může zažádat i člověk, který má na účtu exekuci a tímto se exekuce zbavit. I díky tomu se schválení našeho úvěru velmi rychlé, protože se nezdržuje schvalovací proces žádným dokládáním, ani prověřováním a tak můžete získat své peníze už do jednoho dne od uzavření smlouvy.

bohatství

Díky dostupnosti na internetu si můžete zažádat o nebankovní americkou hypotéku z klidu a pohodlí svého domova a to z každého koutu naší republiky. Naši pracovníci přijedou až k Vám domů a všechno s Vámi sepíší. Jak tedy vidíte, vyřízení je velmi rychlé a jednoduché.