Dostává se vaše dítě do fáze, kdy se snaží kromě svého stoupání k nábytku dopracovat i k mírnému pohybu jeho krůčků vpřed? V tom případě je ideální čas trochu mu v jeho snaze pomoci. Nijak mu neuškodíte tím, že mu pořídíte správné a kvalitní chodítko pro miminka, které je zdravotně nezávadné a pomůže mu osmělit se v jeho prvních pokusech o chůzi.

batole v trávě

Ve velkém sortimentu těchto vynikajících pomocníků nalezete několik druhů, které se od sebe liší svým materiálem, velikostí, značkou, ale i hracími prvky, kterými oplývají. V internetovém obchodě Chytrá liška nalezete klasiku a nejvíce oceňovaný materiál v podobě dřeva, díky čemu umožníte vašemu dítěti přijít do styku s kvalitou, odolností a dlouhotrvajícím materiálem, který má pouze kladné ohlasy.

1.Chůzi je dobré pilovat už od dětství

Odhodlat se k tomu, že vašemu dítěti pomůžete zdokonalit jeho techniku chození je správné v době, kdy se samo k jeho prvním krůčkům osmělí. Jakýkoliv dřívější pokus je ovšem zbytečný. Nespěchejte na vaše dítě a dopřejte mu čas k tomu, aby „dospělo“ k rozhodnutí začít pomalu zkoumat svět na dvou nohách svépomocí.

Chodítko z naší nabídky mu umožní uchopit se dřevěného madla a s pomocí opory a kvalitních koleček se pohybovat opatrně a tak, aby mu to vyhovovalo.

dítě s hračkami

U vás doma se tedy tento šikovný vynález neztratí, ale právě naopak – takzvaně velmi rychle „chytne“.

2.Podpora motorických schopností a logiky

Dřevěné chodítko Chytrá liška je výjimečné nejen svými vlastnostmi, ale i designem, kdy umožní dítěti poznávat barvy, zkoumat různé hrací prvky a odhalovat jejich řešení. Několik motorických hraček pomůže i vašemu dítěti upoutat jeho pozornost na delší dobu a rovněž se naučit novým dovednostem, které ho v jeho dětství posunou vpřed.

Zakupte i vy pro vaše dítě pouze kvalitní hračky, které budou pro něho přínosné a nezapomeňte do jejich sbírky přidat i chodítko v dřevěné verzi. Vaše dítě se s ním velmi rychle ztotožní.