Microsoft Office – co vám nabídne a jak ho využít?

Tento balíček programů Microsoft Office 2016 Pro Studenty a Domácnost je zaměřen především na studenty nebo na domácnost, která využívá základní funkce kancelářských balíčků. S tímto balíčkem každý student dostane to, co potřebuje pro výrobu seminárních prací, prezentací a jiných domácích úkolů. Balíček vám může být i velkým pomocníkem při práci, pokud se věnujete například administrativě. Pomůže vám i při podnikání, jako nástroj k vedení fakturace, tabulek se statistikami a podobně.

Microsoft

Co tedy v tomto balíčku najdete?

Microsoft Word

Jedná se o textový procesor, který je asi nejznámější po celém světě. Běžně se s tímto programem setkají mladistvý už na školách, v rámci výuky informatiky. Texty vytvořené v tomto procesoru nesou příponu.doc, která je už dnes standardem, a otevřete ji snad ve všech programech. Word má spoustu šikovných funkcí a základní formátování v něm díky příjemnému uživatelskému prostředí zvládne opravdu každý.

Microsoft Excel

Druhý neznámější procesor společnosti Microsoft, tentokrát zaměřený na tvorbu a čtení tabulek. Obsahuje výpočetní funkce, matematické funkce, logické funkce, statistické funkce a mnoho dalšího.

Microsoft PowerPoint

Jedná se o nástroj pro tvorbu prezentací, který je velmi využívaný hlavně ve školství, jak studenty, tak učiteli. Ovládání je velmi jednoduché. Pomocí PowerPointu lze vytvořit ty úplně nejzákladnější a jednoduché prezentace, ale i složité a propracované prezentace. Nabízí spoustu funkcí pro jejich úpravu, různé prolínání, přechody a velký počet návrhů vzhledu. Další zdarma jsou dostupná na internetu.

Prezentace

Microsoft OneNote

Tento program slouží pro tvorbu a zápis poznámek, a to nejen textových, ale i zvukových či grafických. Jeho velkou výhodou je schopnost převádět ručně psaný text do textu strojového.

Využijte možnost výhodného balíčku a vyzkoušejte Microsoft Office pro studenty a domácnost.