Mobilní domy k trvalému bydlení

Ptáte se, proč jsou mobilní domy tolik oblíbené? Je to kvůli tomu, že jsou o dost levnější než klasické zděné domy. Celoroční mobilní domy určené k trvalému bydlení, často taky známe jako mobilheim či mobilhome, jsou rychle postaveny a Vy se můžete prakticky brzo nastěhovat. Jsou i kvalitně zateplené, tudíž v nich můžete bydlet celý rok. Přemýšlíte o takovém bydlení? Jestliže ano, širokou nabídku má celoroční mobilní dům http://www.lavarohouse.cz/

bydlení v mobilheimu

Mobilní dům lze postavit jak v provedení s dřevěným obkladem, tak v provedení s fasádou.

Mobilní domy celoročně zateplené.

Mobilní domy můžou být vytvořeny ze stejné konstrukce, jako to je u dřevostaveb. Ty můžou být potom upraveny, podle toho jak si to bude zákazník přát. U výběru dispozice a velikosti objektu, záleží jen na přání zákazníka, lze si vybrat ze standardních ploch jako je 3+kk, 2+kk, 2+1 či 3+1, atd.

Dobře zateplený mobilní dům má stejnou spotřebu energie, jako je u klasických dřevostaveb, jelikož mají stejný systém zateplení. Mobilní dům může být dobrou alternativou k levné a rychlé výstavbě.

karavany a moře

Výhody mobilních domů celoročních

  • Mobilní domy celoroční se staví po celé České republice za přijatelnou cenu.
  • Kvalitní materiály, které garantují dlouhodobou životnost mobilního domu.
  • Různé nabídky dispozic pro Váš mobilní dům.
  • Mobilní dům bude přesně podle Vašich představ.
  • Mobilní domy lze přemístit na jiné místo.

Mobilní dům se tedy může stát krásným rodinným domem, který z hlediska konstrukce je kvalitně řešen. Malé mobilní domky o dispozici 2+kk bývají od 28 m², ale zle i vyrobit mobilní domy o velikosti 50 m² a více.

Cena mobilních domů celoročních

Cena celoročních mobilních domů k trvalému bydlení začíná od 550 tisíc korun.

Zateplení mobilních domů

V první řadě je důležité vyhovět požadavkům a přáním zákazníka. Jinak se staví mobilní domy zateplené dřevěným obkladem, tak i mobilní domy s fasádou.