Lednice – vše v jednom areálu

Navštívili jste již Lednicko-valtický areál? Pokud ano, jistě se vám tam líbilo. Pokud ne, jistě se vám tam líbit bude a měli byste proto návštěvu areálu minimálně zvážit. Lednicko-valtický areál patří právem na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. Co jste o areálu možná nevěděli, je, že je pravděpodobně největší komponovanou krajinou na světě.

lednice

V této přenádherné oblasti, která bývá nazývána pýchou Česka, najdete množství zámků, jako jsou zámek Lednice, zámek Valtice, Hraniční zámeček, Lovecký zámeček, Rybniční zámeček, Lovecký zámeček Lánym Zámeček Pohansko. Ani chrámy a kaple nejsou v této oblasti výjimkou. Navštívit můžete úchvatný Apollonův chrám, Svatý Hubert, ale také Minaret anebo Obelisk. Všechny tyto památky a roztroušené stavby stojí za to navštívit. Nejen památky stojí v této kouzelné oblasti za pozornost. V areálu je možné domluvit si nezapomenutelnou návštěvu několika vinných sklípků či romantickou procházku po vinicích.

Morava

Na důkladné prozkoumání areálu vám jeden den stačit určitě nebude. Máme pro vás ale tip na úžasné ubytování. Mezi hotely Lednice Galant je jednoznačně jedním z nejhezčích skvostů v samotném srdci areálu. V tomto čtyřhvězdičkovém hotelu je k dispozici 50 pokojů s celkovým počtem 105 lůžek. V zimě i v létě můžete využít kouzelné wellness, jehož součástí jsou finská a infračervená sauna, vířivka a masáže. V létě můžete relaxovat u bazénu, který je ve skvělé formě připraven i na letošní sezónu. Pokud se chystáte organizovat teambuilding či jiné větší akce, nic zde není nemožné. Kongresové sály pojmou až 170 lidí. Ani firemní akce nemusí být nudná. Využít totiž můžete ve skupině minimálně třiceti lidí hotelový vinný sklep, který vám hotel rád nechá otevřít a bude připraven jen pro vás. Jako bonus si můžete objednat cimbálovou muziku a využít zahradní restauraci, nebo pizzerii. Pokud stále váháte, již včera bylo pozdě. V tomto roce se většina dovolených bude konat v České republice. Ujistěte se tedy, že pro vás v této pohádkové oblasti ještě bude místo.