Na účetnictví odborníky

Účetnictví a chybně vypočtené daně vůbec mají na svědomí celou řadu podnikatelů. Asi nejslavnějším z nich, odsouzený za krácení daně byl Americký Al Capone. Nebyl to sice až tak typický podnikatel. Byl to krutý a bezohledný gangster. Byl soudem poslán na 11 let do vězení, z nichž část strávil dokonce ve slavném Alcatrazu.

Ach ty daně

Vy určitě takto drsně neskončíte, ale nepříjemnostem se vyhnout úplně nemusíte. Takže pokud nejste v účetnictví a daních naprosto kovaní, svěřte své finance a ekonomiku do rukou někoho, kdo se v problematice vyzná.

Tím může být firma JK Credit společnost s ručením omezeným. Naleznete ji pod tímto odkazem. Účetnictví Praha https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/, tato společnost vám nabízí kompletní vedení vašeho ekonomického zázemí. Od skladové evidence, díky níž budete mít naprostý přehled o svých zásobách a kterou také oceníte v případě, že podnikáte provozováním nějakého e-shopu.

JK Credit spol. s r. o. pro vás povede všechny potřebné účetní knihy předepsané zákonem. Kompletně bude zpracovávat účetnictví včetně daňové uzavírky a daňového přiznání.

Bude evidovat DPH, realizuje kontrolní hlášení, souhrnné hlášení a záznamní povinnost. Další evidencí, které bude tato firma pro vás vykonávat je rovněž evidence hmotného a nehmotného majetku. Pečlivě bude přitom hlídat veškeré zákonné odpisy.

Úspory

Zkrátka a dobře všechny záležitosti, které jsou zákonem předepsané, bude za vás někdo hlídat. Pro vás to bude znamenat klid na duši. Objedete se bez stresu z toho, zda máte vše v pořádku a že vám nehrozí nějaký postih ze strany Finančního úřadu. Všechny své síly tak můžete napnout do rozvoje podnikání a neřešit nějaké odvody či odpisy. Určitě vás výše uvedené služby budou něco stát, ale vy jistě brzy zjistíte, že se vám drobná investice do kvalitní účetní firmy vyplatila.