Rozdíly mezi muži a ženami v nakupování jsou velké

Dokážeme strávit v obchodním centru i hodiny vybíráním toho nejlepšího a nejhezčího, ne vždy se nám to ale povede. Chodíme s kamarádkami, protože si myslíme, že nám nejlíp poradí, užijeme si společný den, jdeme na oběd, na kávu a jsme schopné obejít i desítky obchodů jen abychom měli to nejlepší. Těšíme se, že se v novém oblečení ukážeme doma našim partnerům a čekáme radost a uznání za perfektní výběr.
Tablet,káva
Muži to však mají úplně jinak. Kdyby nemuseli tak nikam nejdou. Mají rádi, když jim ženy nakoupí, uklidí do šuplíku a oni se nemusí o nic starat. Je pro ně důležité, aby se v oblečení cítili dobře a pohodlně. Stejně tak to mají při nákupu potravin. Rychle projít celý obchod a vzít to nejnutnější nebo v nejlepším případě nakoupit jen to, co mají napsané na lístku od své ženy. Je pro ně těžké pochopit, že si nákupy opravdu užíváme.
Společné nakupování potravin má hned několik výhod. Muži jezdí s nákupním vozíkem a dívají se, jak bezhlavě přebíráme potraviny, které vlastně ani nepotřebujeme. Sledujeme akce a ceny, abychom se vešli do rodinného rozpočtu. Další výhodou společných nákupů je tahání tašek jak do auta, tak do bytu nebo domu. Muži mají větší sílu, a proto je jasné, že jim přenecháme tuto milou povinnost být gentlemanem.
Nákupní vozík
Často se stane, že se při nákupu i pohádáme. Muži nechápou, jak můžeme nakupovat a vybírat tak dlouho. Dá nám hodně práce rozmyslet se co koupíme, aby to nebylo drahé či zbytečné, a hlavně dáváme přednost zdravým potravinám. Když pustíme muže samotné na nákup, většinou se stane, že přinesou úplně něco jiného, než chtěli. Vrací se unavení vyčerpaní bez nálady a doufají, že to absolvovali naposled. Naopak my máme z každého nákupu ohromnou radost. Dodává nám to energii a uklidňuje nás to. Každý máme to své, co nás baví, co nás dělá šťastné, a proto by měl každý dělat to, co ho dělá spokojeným.