Sušené květiny a dekorace

Bydlíte v krásném domečku a milujete výzdoby podle letního období. Každou chvíli doma měníte dekorační vybavení a snažíte se to doma mít pěkné, elegantní a moderní? Milujete svoji domácnost a jste fyzicky velmi zruční. Vyrábíte s i dekoraci sami. Krásné jedinečné věnce na vstupní dveře, venkovní osázené květináče a mnoho dalšího. Musí u vás doma vypadat jako ze škatulky. Jak kdybyste vstoupili do čtyřhvězdičkového hotelu s jedinečným designem.

sušený věnce

Kde ale každou chvíli shánět vhodný a kvalitní materiál, který by vám vyhovoval a splňoval všechny nároky.
Mi vám nabízíme jedinečný sortiment dekoračních a floristických potřeb. Sušené květiny – https://www.florservice.cz/susene-kvetiny-c173/ a věnce ve tvaru srdce, čtverce nebo kříže. Různé druhy aranžovacích košů, ošatek a truhlíků z čistě přírodního materiálu. Sortiment je veliký a díky spokojenosti našich zákazníků se stále více rozrůstáme. Jsme firma s dlouholetou tradicí a jsme jak na českém, tak na evropském trhu. Hlavním mottem je pro nás kvalita nikoli kvantita. Jsme firma, u které odebírají různé květinářství, zahradnictví ať už se to týká malých odběratelů nebo těch větších jako jsou obchodní řetězce a firmy. Sjednáme vám u nás nejlepší cenu na trhu a rádi s vámi budeme spolupracovat.

sušené květiny

V současné době dovážíme sušené květiny z Afriky, Indie, Jižní Ameriky a zemí Evropy. U nás si vybere každý.
Naše firma je schopna dodat jakýkoliv druh sušených květin podle vašich představ. Nabídka je určena malým i velkým odběratelům. Neváhejte a koukněte se na naši nabídku, rozhodně nebudete zklamaní. Květiny Flor service je firma s tradicí. Váš domov bude jen zářit. Budete moci každou chvíli své dekorační umění měnit a tak se vám neokouká. Nejlepším je že obchod se řídí nastávající sezónou a proto vždy najdete, co právě hledáte ať už v období dušiček věnce a smuteční kvítí na hroby nebo velikonoční výzdobu s jedinečnými barvy.