Výkopové a zemní práce Praha

Kdo se chystá stavět rodinný dům, rekonstruovat, anebo provádět různé úpravy na stavebním pozemku či zahradě, ví už předem, že bude potřebovat těžkou mechanizaci s týmem kvalifikovaných pracovníků na zemní a výkopové práce. A že jich není málo – jsou činnosti, které ani krumpáčem nemůže nikdo zvládnout. Může se jednat o výkopy základových pásů a patek, výkopy rýh a jam pro septiky nebo čističky odpadních vod, výkopy pro plynové a elektrické přípojky a pro přívod vody, hloubení bazénu a jezírka, jámy pro nádrže na zachycení dešťové vody, rýhy pro oplocení, mimoosé kopání v těsné blízkosti budov, výkopy pro zemní tepelná čerpadla, sklepy, modelace zahrad, svahování, rozhrnování sypkých materiálů.

K tomu lze i připočítat nakládání a přesun materiálu a sypkých hmot po staveništi a rovněž konečná povrchová úprava terénu.

construction-site-2478456_960_720

Naše společnost disponuje profesionální technikou (kolový bagr, pásové minibargry, traktorobagry, hydraulické kladivo, vibrační deska, park nákladních vozidel, aj.), díky níž jsme schopni zemní práce Praha http://servisvirivychvan.cz/sluzby/vykopove-prace/ provádět, a to i v náročných podmínkách, například v hůř přístupných místech či na svažitých terénech.

Provádíme i velkoobjemové práce, kde je nutno odvozit či přemístit velké množství zeminy. Pracujeme jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatelské subjekty – investory a developery, a to ať se jedná o zemní práce ke zřízení inženýrských sítí, základy staveb – obytné či komerční budovy, anebo průmyslové haly, tak i o následné úpravy terénu.

equipment-703806_960_720

V případě potřeby jsme však schopni provádět i drobnější zakázky, třeba ruční výkopové práce, anebo provést nákladní dopravu, a to vše nejen v Praze, ale i v okolí.

Před realizací samotnou pro vás – na základě prohlídky, projektu, smlouvy či dohody – připravíme předběžnou kalkulaci, abyste znali cenu naší práce předem.