Změňte svůj sex k lepšímu


Možná víte, co se o nás mužích často traduje. Přece to, že myslíme jenom na to jedno a myslíme ne mozkem, ale… prostě tím, co potřebujeme, abychom na sex nemuseli jenom myslet. A i když je to notně přehnané, protože nás na to třeba naše ženy neustále myslet nenechají, zejména pokud si to představujeme s nějakou jinou, a i když někdy zapojujeme i mozek, je faktem, že na sex myslíme hodně často. A když máme štěstí, nejen že na něj myslíme, ale také ho provozujeme.

barevné prezervativy

Ale kdy my muži sex máme nebo aspoň můžeme mít? Pochopitelně tehdy, když si seženeme partnerku, se kterou je podobná erotická aktivita vždycky nejpříjemnější, když máme kam se s touto záležitostí uchýlit, a když máme erekce. A pokud nevíte, co to poslední slovo znamená, pak byste si možná měli doplnit vzdělání. Anebo zasluhujete politování, pokud ‚už si nepamatujete‘, kdy jste měli nějakou tu erekci naposled.

Bez erekcí prostě sex nefunguje. Ty jsou pro něj důležité dokonce víc než ženy a zamčené pokoje. Protože se lze uspokojit i bez partnerky a na veřejnosti, když na to přijde, ale rozhodně to nefunguje, když se nám při tom nepostaví penis. Nebo vy snad znáte nějaký způsob, jak dosáhnout pohlavního styku, když se vám vaše genitálie jenom tak bezvládně pohupují? Neznáte, že?

láska a kondomy

Ale muži prostě někdy erekce nemají. Nebo je mají, ale natolik slabé a krátkodobé, že se s nimi moc neužije. A pak takoví muži o sexu třeba i jenom sní. A třeba si také lámou hlavu nad tím, jak to zaonačit, aby byli sexuálně výkonní jako za svých mladých let. A když pátrání po pomoci nevzdají příliš brzy, padne jim jednou do oka Kamagra https://kamagra-pro.online/. A kdo tuto nejen objeví, ale také si ji sežene a používá, mívá vystaráno. Ten je zase dokonale mužný a má jako z ocele to, co je potřeba k sexu. A čím prý my muži často myslíme, což ale pochopitelně není pravda.