Bromová chemie není o nic horší

Prioritou při udržení čisté bazénové vody je nejen čas, který se kolem ní rozhodnete strávit, ale i volba chemie, kterou budete na úpravu jejího stavu používat. Abyste však docílili spokojenosti nejen nad jejím účinkem i díky tomu, že bude odpovídající vašim požadavkům, můžete si z řad chemických přípravků zakoupit i jinou, než je ta chlorová.
bazénové dno

Zbavte se zápachu, který vylučuje chlor

Nelíbí se vám, že v případě chlorových přípravků musíte čelit i nepříjemnému zápachu, který vám brání užívat si spokojené chvíle ve vašem bazénu naplno? Není to jediná volba, na kterou se můžete obrátit.
Bezchlorová chemie do bazénu vám dopřeje stejně silný účinek a postará se o to, aby byl vzhled vaší vody lákavý a z hlediska zdraví – bez jediné chybičky. A co je nejlepší, s jejím používáním se vyhnete i odpudivému zápachu díky skutečnosti, že nesmrdí.
Účinkuje stejně dobře jako ta chlorová, díky čemu se stav vaší vody nebude měnit k horšímu.Bromové tablety se umísťují do nádoby, jakou je plovák a pomalu a postupně uvolňují látky, které mají za úkol dosáhnout maximální čistoty vody.

Fantastická do bazénu malých dětí

V případě, že váš bazén nejčastěji využívají vaše ratolesti http://www.brownemurphyhughes.ie/ měli byste se postarat i o to, aby byl výskyt chemie ve vodě nejen optimální, ale i vyhovující z hlediska jejich zdraví. Malé děti mají totiž obzvláště citlivou pokožku, kterou je dobré chránit. S volbou bromové chemie se postaráte o to, že bude koupání vašich dětí nesmírně šetrné a jejich pokožka nebude vystavena nadměrnému výskytu dráždivých látek.
zahradní bazén

Ta nejlepší chemie do vířivky

Můžete se pochlubit tím, že vlastníte vířivou vanu? I když je to něco, co se považuje za luxus, v současné době tyto investici dává přednost čím dál více lidí. Udržet však čistou vodu musíte i ve vaší vířivce. K tomu vám nejlépe poslouží právě chemie na bázi aktivního bromu, která nejlépe účinkuje právě v tepelně ohřátých vodách, kde je její výsledek stoprocentní.