Kolaborace BTS a módních značek Fila a Puma

Za dobu působnosti se skupina BTS těšila několika úspěchům a není se tak čemu divit, že se stali tváří již několika módních ale i kosmetických značek. Big Hit své idoly tentokrát spojil se značkami Puma a Fila a stali se jejich ambasadory.
Jako první se skupina spojila se známou značkou Puma, se kterou vznikli dvě kolekce bot. Do druhé kolekce dokonce členové vložili kus sebe a ta se vyprodala za rekordní čas.
Modelové předvádějící tenisky
Nové tenisky jsou bílé s černým pruhem tak jak je to u známé značky typické. Část, kterou si členové sami vybrali byla podrážka. Není totiž jen tak ledajaká. Chlapcům se zalíbil motiv květiny v ruce, a tak se objevil i na teniskách. To že z téhle spolupráce nevznikli pouze jedny boty jsme vám již napsali. Druhé tenisky jsou totiž vyvedené jako ty první. Vyprodali se opravdu za rekordní čas, a to hlavně díky zájmu fanoušku kapely. Co by do těchto bot dali tak zvláštního, že to vzbudilo zájem všech fanoušků? Jak již BTS známe vlastně všechny kousky, které si na sebe členové oblečou, si fanoušci najdou a za možností mít stejný šatník jako jejich idolové skoupí tzv. Celý krám. Jinak to není ani u nových tenisek puma které členové skupiny předvedli v celé parádě i v pěkné reklamě. Co si tyhle kousky nesou vlastního je totiž zlatá placka s datem debutu BTS. Není se tak čemu divit. Tenisky jsou opět bílé a mají černý pruh, ale jsou výškově menší a mají tenčí podrážku.
Muž nosící tenisky
Avšak u Pumy skupina nezůstala a vrhla se na kolaboraci s další módní značkou, a to tentokrát FILA. Tato nová spolupráce nepřinesla ale pouze nové boty, ale i bundy a mikiny. Co je na tomto kontraktu zvláštního že BTS nenavrhne část oblečení, ale stává se modely této značky. Chlapci nám předvedli, jak jim skvěle kousky ze šatníku Fila sluší v nejnovějším “Seasones Greatings 2020” kde si oblékli jak bundy na hory ale i tenisky na každodenní činnosti.