Návštěva Prahy, která se neprodraží

Chystáte se navštívit českou metropoli?

Ať už sem míříte za zábavou, za kulturou, anebo za památkami, anebo naopak za hledáním práce, je už předem jasné, že se vám to může pořádně prodražit. Přirozeně se v Česku jedná o nejdražší město. Jenže ceny za nocleh jsou zde už spíše nepřirozené, či dokonce nadpřirozené, protože si je jen málokterý člověk může dovolit. Takže když zjistíte, kolik peněz byste měli vysypat na stůl za jednu jedinou noc v centru metropole, můžete mít docela dobře pocit, že se jedná špatný vtip. Bohužel, nejedná. Výsledkem je, že zde narazíte na více cizinců, než na lidi z jiných koutů naší republiky, kteří by si také chtěli hlavní město prohlédnout.

prague-2395108_640

Každý, kdo chce přenocovat v Praze a nechce za to dát celé jmění, má v zásadě dvě možnosti. Buď využije nabídku pohostinství okolních obcí a do metropole bude denně dojíždět, anebo zná kontakt na perfektní pražskou ubytovnu, kde může přespat za cenu, jaká je běžná i v jiných českých městech. Jakmile uvidíte ceník a její nabídku, začnete si nutně klást otázku, jak je něco takového vůbec možné, že zde zaplatíte za noc pár stovek, a o kousek dál pár tisíc korun.

Navíc, pokud jde o vzdálenosti, tak právě ty nehrají v české metropoli žádnou roli. Spoje hromadné dopravy jsou zde tak četné, že ať už budete nocovat na libovolném místě, vždy se odtud rychle a pohodlně dostanete kamkoli jinam, kam jen budete chtít.

prague-4533455_640

A ještě ke všemu si můžete vybírat!

Chcete mít soukromí, pohodlí, plně vybavené pokoje? Zvolte si plně vybavené apartmány, ve kterých budete mít krásné vybavení a koupelnu, toaletu i kuchyňský kout jen pro sebe!

Záleží vám na co nejnižší ceně, a nevadí vám sdílet sociální zázemí s ostatními lidmi? V tom případě vám přijdou vhod levné, a přitom pěkné pokoje se společným sociálním zázemím na chodbě.

Tady si vždy vyberete to pravé, aniž by vás to stálo celé jmění!