Levnějí bydlení za skvělé ceny


Líbí se vám představa že budete bydlet celý svůj život ve vlastním domě, ale zatím jste se neodhodlali ani k výběru pozemku? Jestli chcete bydlet co nejdřív, musíte si ujasnit, zda chcete rekonstruovat starší dům a nebo si raději postavit novostavbu. Rekonstrukce může být problematická z toho důvodu že často narazíte až během prací na problémy, které nebyly vidět, a celá stavba se tak prodraží a také protáhne. Jednodušší a většinou i levnější je stavba nového domu, jenže na ten zase musíte mít pozemek.

nový dům

Sehnat pozemek je problém
Jsou místa, o která je samozřejmě zájem mnohem větší. V současné době jsou pozemky většinou vybrané a zbývají malé, nerovné, a nebo nepravidelné pozemky daleko od města. Proto si dobře rozmyslete kde budete stavět. I za malé pozemky se dnes platí spousta peněz, takže pokud byste v novém domě nakonec nebyli spokojení, můžete přijít o část peněz – nejspíš budete kupce hledat dlouho. Proto si vyberte dobrý pozemek v místě, kde chcete žít.

Jakmile budete mít pozemek, můžete si prohlédnout naše nízkoenergetické domy, a některý z nich si vybrat. Stavíme je na klíč, a našim klientům nabízíme spoustu typových projektů. Nejlevnější domy u nás stojí 3 miliony korun což je v dnešní drahé době velmi příjemná částka. Víme že není jednoduché si vybrat spolehlivou stavební firmu, která staví domy na klíč. U nás máte jistotu že jste si vybrali správně. Postavili jsme mnoho domů, a mezi nimi jich pár bylo i pro známé tváře naší zábavné scény. Mezi naše známé klienty patří třeba Marek Ztracený, který v našem domě bydlí už několik měsíců.

tepelné čerpadlo

A proč jsou vlastně naše domy nízkoenergetické?
V každém našem domě najdete solární panely, díky kterým si vyrobíte vlastní elektřinu. Součástí domů je i tepelné čerpadlo které vám zase pomůže snížit náklady za vytápění domu a za provoz klimatizace.