Nabídka společností je široká

Katalog nabízených společností s ručením omezeným je v podstatě jen seznamem různých, více či méně zdařilých názvů. Jinak se ty společnosti ničím neliší. Mají stejné základní jmění, jsou přihlášeny ke všem volným živnostem, jsou zapsány v Obchodním rejstříku. Ani jedné nechybí nic, co by jim znemožňovalo podnikat okamžitě, ihned po jejich nabytí novým majitelem.

Společnost si koupíte jedním kliknutím

Naše nabízené společnosti na prodej https://www.companiesandoffices.cz/prodej-spolecnosti/ se liší od jiných ready made společností, které nabízí naše konkurence jedním podstatným detailem a to je výše základního jmění. U všech našich společností je tato výše 18 tisíc. To rozhodně na obchodní partnery našich zákazníků působí daleko serióznějším dojmem, než je výše základního kapitálu jen jedna tisícovka.

Naše ready made společnosti nabízíme rovněž v bezkonkurenčních cenách. Na jejich koupi vám stačí necelých deset tisíc korun. Kromě této částky budete muset ještě u soudu složit poplatek za zápis změn do Obchodního rejstříku.

Výši základního kapitálu a nízkou pořizovací cenou výhody našich produktů, společností s ručením omezeným nekončí. U naší společnosti si můžete pronajmout také sídlo své budoucí společnosti s ručením omezeným. Tento pronájem není vázán na konkrétní prostor. Jde ryze o virtuální sídlo, kdy za malý poplatek získáte od nás vyjádření souhlasu s umístěním sídla vaší společnosti.

Nabídka je široká

Pokud přistoupíte na virtuální sídlo, získáte zároveň virtuální kancelář. Především námi poskytované služby pro virtuální kanceláře jsou pro podnikatele velice vítané. A to především proto, že podnikatelům uspoří spoustu času a rovněž financí.

Tak například se postaráme o kompletní poštovní servis. Budeme přijímat veškeré zásilky, které podnikateli přijde, a nejen to. Ihned po jejich přijetí budeme podnikatele o této skutečnosti informovat. Bude-li zájem ze strany podnikatele, můžeme mu jeho přijatou poštu také naskenovat a zaslat prostřednictvím e-mailu.