Uzavíratelný sáček využije celá vaše rodina

Je příjemný na dotek a dobře se s ním pracuje

Zip sáčky čerpají z výhod polyetylenu, což je materiál, který známe již mnoho desítek let. Dobře o něm víme, že je zdravotně nezávadný, příjemně se drží v ruce, nevyvolává alergie a podráždění pokožky a může přijít do kontaktu s lidmi různého věku. Uzavíratelný zip sáček je také dobře přizpůsobivý svému obsahu, takže jej pak můžeme pohodlně umístit kamkoli, kde teploty ovzduší se pohybují v obvyklém rozmezí běžných denních teplot.

luštěniny v pytli

Sáčkům z polyetylenu také nevadí teploty pod nulou, můžeme v nich běžně skladovat cokoli v mrazicím boxu, pouze buďte opatrní v tom, že tekutina při tuhnutí zvětšuje svůj objem, aby sáček neroztrhla.

Ideální pro přehledný úklid drobností

Uklízet pravidelně věci v bytě není snadné, pokud pro ně nemáme vhodné místo, pořád je někam provizorně přemísťujeme, anebo pro ně nemáme patřičné nádoby. Problematické je to např. se šicími či kancelářskými potřebami nebo s hračkami a stolními hrami. Kdybychom pro každou drobnost museli použít nějakou sklenici, krabičku či dózu, byl by v brzké době úložný prostor zaplněný pouhým obalovým materiálem. To se sáčky je mnohem snazší práce, jsou velmi skladné a tenké, takže s nimi vůbec neřešíte nedostatek úložného prostoru, který téměř zcela zaplníte ukládanými předměty.

fazolky mungo

Můžete si jej vzít na dovolenou

Kdo si rád usnadní práci a zlepší dovolenou, může se spolehnout na zipové sáčky v mnoha směrech. Pokud jsou dobře uzavřené, nepropouští vodu ani vlhkost, takže si takto můžete chránit v terénu mobilní telefon, papírovou mapu, papírový diář či zápisník, doklady a různé cennosti. Pohodlně do něj vložíte různé drobnosti, které s vámi na cestách putují, jako jsou sponky do vlasů, pastelky, hrací kostky a karty, propisky, svačinu včetně trvanlivých potravin, sypaného čaje, kávy, oříšků, sušeného ovoce atp.