Nejzábavnější fotokoutek v celé České republice

Web

Naše firma Photobox.best vám nabízí naprosto jedinečné a velice zábavné šablony do fotokoutků, které si oblíbí všichni vaši známí. Všechno spočívá v tom, že náš fotokoutek, kterému my říkáme photobox, je téměř bezobslužný a vytiskne vám fotku ihned na místě. Jedná se tedy o přenosný mini ateliér, který rozhodně nemůže chybět na vaši akci. A už určitě nemusíte mít strach z toho, že nebudete vědět, jak to použít. Bude na místě naše obsluha, která vám když tak poradí.

fotokoutek

Kromě toho, že si budete moci vlastně skoro okamžitě z párty odnést hezkou vytištěnou vzpomínku, tak náš stroj nabízí i daleko více dalších funkcí. Pokud budete chtít i více fotek, tak není vůbec problém, jelikož náš photobox je schopný vám dotisknout další kusy pro zbytek kamarádů. Možná jste zrovna se svými známými seděli u stolu a moc se vám povedlo společné selfíčko a chtěli byste ho mít i v papírově podobě a nejenom na Instagramu? Připojte si mobil k našemu jedinečnému fotokoutku a vytiskněte si fotky přímo na místě nebo si je pošlete na mail. Možná úplně naopak chcete na Facebook dát velice povedený záběr z photoboxu? Náš malý pomocník má vlastní wifi, díky čemu si můžete fotografie prohlédnout, stáhnout a sdílet na sociálních sítích.

Jak přesně to funguje? V případě, že pořádáte nějakou firemní akci, tak 3 hodiny provozu photoboxu stojí 3000 Kč a za každou další uběhlou hodinu zaplatíte 1000 Kč. Základní cena zahrnuje neomezený tisk fotografií, a to v rozměru 10 cm x 15 cm. Do 100 km od Pardubic budete mít dopravu úplně zadarmo. Pokud jste ale skupinou maturantů, která nemá moc peněz, tak vám náš interaktivní fotokoutek nabízíme na 5 hodin s tím, že za každou vytištěnou fotku zaplatíte od 39 Kč do 50 Kč. Následně všechny vytištěné záběry najdete v online galerii. Co se týče dopravy, tak v tomto případě je zdarma pouze do 50 km od Pardubic. Ať patříte do kterékoliv skupiny, tak si samozřejmě budete moci vybrat z desítek zábavných a jedinečných rekvizit, které pobaví všechny pozvané.fotoaparát
Jestli chcete, aby náš photobox byl i na vaši akci, tak nás nezávazně kontaktujte prostřednictvím formuláře na naší webové stránce nebo nám napište e-mail na nebo zavolejte na telefonní číslo.