Nebojte se oblékat dle vlastního uvážení

Na výběr je skutečně z celé řady nejrůznějších stylů, pro něž se můžete rozhodnout na základě vašeho vkusu, zaměstnání, či oblíbených aktivit, které provozujete. Dojíždíte-li každý den do svého zaměstnání na kole, pak je jasné, že se nebudete vyžívat ve vysokých podpatcích a krátkých sukních. Rovněž je důležité volit takový oděv, v němž se budete cítit především pohodlně a komfortně. Rozhodně není nutné nutit se do extravagantního modelu jen proto, že se objevil na titulních stranách všech módních časopisů. Myslete proto zejména na své vlastní pohodlí.

džínová bunda dívky

Ať se tedy již kloníte k jakémukoliv stylu, zcela jistě se vyplatí mít v šatníku několik univerzálních a nadčasových kousků, které nezklamou a dozajista je pravidelně využijete. Navíc je není vůbec těžké nakombinovat. Mezi stálice tak můžeme zařadit:


1. Tmavé kalhoty. Jde o snadno kombinovatelný kus oděvu, s nímž nemůžete šlápnout vedle. Můžete jej oblékat s jednobarevnými tričky či košilemi, přičemž chybu neuděláte ani s klasickým svetrem.


2. Klasické rovné džíny. Seznamte se s absolutním základem šatníku každí ženy. Džíny již po mnoho desítek let představují nejoblíbenější volnočasový oděv. Působí neformálně a vy se budete cítit maximálně pohodlně. Ačkoliv se jeho střih a detaily neustále mění, lze doporučit investici do klasického rovného střihu a tmavšího odstínu džínoviny.


3. Bílá košile. Ať již s krátkým nebo dlouhým rukávem, budete působit na úrovni. Dozajista ji hojně využijete jak v práci, tak během večerní schůzky s partnerem.

malá kabelka

Nezapomínejte na doplňky

Další důležitou věcí, na kterou by žádná žena neměla zapomínat jsou doplňky. Právě ty dokáží celý outfit podtrhnout, zvýraznit či ozvláštnit. Je však zapotřebí pečlivého zvážení a výběru, aby celý dojem naopak nepůsobil nejednotně. Zamyslete se proto nad volbou:


1. Hodinek. Na výběr je skutečně z mnoha modelů, zvažte tvary a použitý materiál, chybu dozajista neuděláte klasickými analogovými hodinkami ze stříbra.


2. Pokrývky hlavy. Holdujete rozvernému baretu či naopak sportovní kšiltovce?


3. Kabelky či batohu. Každá žena musí nutně vlastnit alespoň jednu kabelku, přičemž lze doporučit větší kožené modely neutrálních barev. Chcete-li naopak vyniknout, zamyslete se například nad koupí kabelky žluté či tmavě červené, hodící se zejména pro období podzimu . Nejsou-li vám kabelky blízké, můžete ocenit praktické městské batůžky, díky nimž navíc budete mít volné ruce.