Přírodní kosmetika, která vám bude prospívat!


Přírodní kosmetika, která vám bude prospívat!

Teď vám něco povíme o nás Pulo.cz

Chceme vám nabídnout ze škály produktů, které pomůžou vašemu tělu. Tělo je naše svatyně, o kterou se musíme starat, pečovat a dávat na ni. Zdraví je taky jedno a musíme o něj pečovat.

Přírodní zdroje

Podnikáme už pár let v oboru a přišli jsme s nápadem na přírodní kosmetiku, která je prospěšná nejen pro životní prostředí, ale hlavně pro tělo, funkce těla a pro tvář nebo pro pleť. Naše drogerie je pro tělo výborná a není to žádný podpultový prodej, co najdete v obchodech nebo dalších společnostech.

Jestli někdo jí nezdravé jídlo, tedy FastFood, tak jeho funkce těla, kondička a zdraví nebude na vysoké úrovni. Dodržujte stravu, používejte naše produkty a budete se cítit krásnější, váš život bude plnohodnotnější. Za to se zaručíme!

Naše produkty s kosmetikou jsou testovány a nebudou vašemu tělu dělat potíže, jak obdobné produkty v supermarketech. Náš cíl je zlepšit zdraví sebevědomých Čechů a chceme udeřit do světa. Milujeme naši přírodu, je to opravdová krása, která nám tu zbyla a ostatní společnosti se neumí chovat k přírodě, k lidem a jejich nečinné zacházení a testování na zvířatech.

Přírodní kosmetika

Proč přírodní?

Nechceme do vás cpát prášky, umělé vlákniny a špatné látky, které tělu jenom škodí, a hlavně zdraví. A také nechceme používat ropné látky, chemické filtry, suroviny živočišného původu a náš hlavní důvod, proč nepodporujeme národní společnosti, testování na zvířatech. Naše firma Pulo bude vaší každodenní rutinou a budeme rádi, když nás podpoříte a koupíte si naše produkty a hodíte recenzi. Když omezíme prodej u korporátních společnostech prodej a vyhlásíme jim spravedlnost pro zvířata a pro zdraví člověka podmínky, můžeme to změnit. Každý váš nákup podpoří jejich prodej, tedy nebudou jim vadit, když pár zákazníků odejde, ale jestli jim odejde přes 50 % zákazníků, ohrozí to firmu. A proto jsme tady přišli s projektem Pulo, s přírodní kosmetikou, která neškodí tělu, životnímu prostředí, a hlavně mazlíčky nebudou už trpět, oni za to nemůžou, to lidé zavedli tyto sankce, ne zvířata.