Americká nebankovní hypotéka

Dostanete-li se do situace, že vám banka nepůjčí peníze, protože pro ni nejste dostatečně bonitní (máte dluhy či exekuci, výdaje vyšší než příjmy, daňové přiznání s nízkým ziskem či ztrátou, apod.), mnohdy vám nezbývá nic jiného, než využít služby nebankovní společnosti. Ta vám může poskytnout jak úvěr, tak hypotéku. Někdy vychází vstříc i těm klientům, kteří mají drobný záznam v registru neplatičů.
Na naši společnost Moravské hypoteční centrum se můžete obrátit jako na specialistu na zprostředkování hypoték a úvěrů, a to se žádostí o podnikatelský úvěr, spotřebitelský úvěr, anebo třeba o americkou nebankovní hypotéku.
Co se vlastně pod pojmem americká hypotéka rozumí? Především jde o hypotéku neúčelovou. Získané prostředky můžete využít jakkoliv – na podnikání, vyplacení exekuce, úhradu dluhu, pořízení nemovitosti, konsolidaci půjček, atd. – účel nám nemusíte sdělovat.Hlavním předpokladem však je zajištění hypotéky nemovitostí. A to buď vlastní, anebo může být v majetku třetí osoby. Můžete mít i spoludlužníka. A jak vysokou hypotéku je možné získat? Až do 70 % aktuálního odhadu nemovitosti. Přitom též záleží na vašich příjmech a možnostech splácení. Jinými slovy http://mistnikultura.cz/akce výše úvěru je závislá na hodnotě vaší nemovitosti a schopnosti splácet.V některých případech tolerujeme záznamy v registrech i probíhající exekuce.
Splátky americké nebankovní hypotéky nebývají o moc vyšší než splátky v bankách, a navíc si je můžete rozložit až na 30 let. Snažíme se také o co nejnižší úroky – žadatel bez dluhů může získat úrok již od 4 %, a ti, kteří mají záznamy v registrech od 7 %.Splátky si vhodně rozložte
Před získáním úvěru či hypotéky je důležitá prvotní konzultace, při níž vám doporučíme nejvhodnější řešení vaší finanční situace tak, abyste byli schopni bez problémů splácet. A nebojte se – předem nebudete hradit žádné poplatky.
A jaká jsou pravidla při zástavě nemovitosti? Zašlete fotografii nemovitosti s adresou a katastrálními údaji a následně námi určený odhadce provede její ocenění. Po doložení vašich příjmů za poslední tři měsíce, vám učiníme konkrétní nabídku.