Ultramoderní černá a bílá: barvy, které budou vašemu bytu slušet

Užívejte si nadčasové moderny v bílé a černé barvě. Kam všude se hodí a kde byste se měli této barevné kombinaci vyvarovat? Známe nejmodernější trendy, které dokáží oživit i vaše bydlení. Existuje jenom jedna kombinace, která vydrží i desítky let, a to je právě kombinace klasické černé a bílé.
·         Černá barva se skvěle doplňuje s jakýmkoliv materiálem i jinou barvou
·         Bílá vnese do interiéru prostor i světlo
krásná ložnice

Pravda je taková, že černá a bílá se může nacházet v úplně každé místnosti. V koupelně, v ložnici a uvážlivě i v dětském pokoji.
V PŘEDSÍNI
Zde můžete ustavit skříně černobílé barvy, nebo si pohrát s dlažbou. Nebo si můžete pohrát s mozaikou na stěně. Klidně si můžete pořídit černobílý nábytek, botník nebo věšáky.
V KUCHYNI
Kuchyně jsou pro černou a bílou ideální. Bílé skříňky a plochy linky, případně bílé dlaždice nebo podlahy, třeba i ty lité, černé by pak mohly být mramorové desky nebo doplňky. Ostatně černá elektronika, jako jsou vestavěné spotřebiče, vypadají také velice luxusně. V černé barvě by ale mohly vypadat moderně i kuchyně ve vysokém lesku.
pracovní prostor
V OBÝVACÍM POKOJI
Černá kůže, bílé doplňky, případně černá tapeta na bílém pozadí. Černé doplňky a bílá sedačka nebo obráceně. Tohle všechno jsou možnosti pro největší místnost bytu.
V LOŽNICI
Ložnice je ideální místo na tmavé barvy, jelikož čím větší tma, tím lepší a kvalitnější spánek. Navíc vypadá tmavé povlečení velmi elegantně v doplňku k bílé posteli, případně stejně barevné skříně a postele s nočními stolky, ale opačně barevné doplňky. Právě saténové povlečení je nejlepší pořídit v černé barvě společně s potahy, případně dekorativními polštářky.
–          Temný nábytek byl velmi moderní v devadesátých letech, dnes pomalu ustupuje
–          Bílá barva se ve velkých kusových nábytcích vrací, a to hlavně do kuchyní