V této době se nám nejspíš nepoštěstí, abychom jeli na dovolenou k moři a užívali jsme si vodu, sluníčko, relax a celkové vypnutí od okolního světa a domácích problémů. Někdo si určitě může chtít udržovat opálenou pokožku. V dnešní době je celkem moderní mít bronzovou pokožku a mít opálené tělo. Jak to udělat, když venku zatím máme pouze sníh a zimu a do letních destinací se momentálně nedostaneme?

dovolená u moře

Někteří lidé nemají to štěstí, aby byli chvíli venku na sluníčku a domů se po dvou hodinách vrátili krásně opálení. Možná, že i Vy jste ten typ, který může být venku jenom chvíli a ihned začne pociťovat, jak se mu pne kůže, zlehka začíná pálit. Domů se z venku vrátíte spíše červení a máte spálenou pokožku. V tomto případě pro Vás není zdravé trávit na sluníčku mnoho času, protože spálená pokožka není zdravá.
Takovou pokožku, která je poté od sluníčka zarudlá se časem začne loupat. Jako první záchranu po spálení sluníčkem můžete použít chladivé spreje nebo tělová mléka po opalování. Pro příště je nutné se ven namazat opalovacím mlékem s vyšším faktorem.

zařízení solárium

Jestliže se i přesto chcete opálit a získat tmavší pokožku, tak můžete navštívit solárium Brno Naomi Brno. Díky soláriu získáte postupně takovou barvu kůže, jakou byste chtěli a dlouho si přejete. Je nutné navštívit toto zařízení víckrát. Po první návštěvě nejspíše nebudete mít ihned barvu o 2 odstíny tmavší. Díky návštěvě solária se můžete zdravě, krásně a šetrně opálit.

Za každou návštěvu platíte podle toho, kolik minut strávíte ve stroji. Strojů zde mají několik a můžete si tedy vybrat z různých zařízení.
K této formě opálení musíte počítat s tím, že je potřeba používat i solární kosmetiku, která dopomůže k dokonalému a vysněnému výsledku. S kosmetikou, kterou používat Vám poradí i zaměstnanci, kteří kolem solárií pracují.