Jistě i vy už jste někdy slyšeli o tom, že o konečné podobě celku rozhodují především drobné detaily. Když se nad takovým tvrzením zamyslíte, tak jistě přijdete na to, že na něm alespoň trochu pravdy přece jen je.
elektrikář se zástrčkou

Vezměte si například zásuvky a vypínače ve vašem bytě. Také patříte k těm, kteří si byt vymalovali výraznými barvami podle posledních trendů, a poté na takto výrazně obarvené stěny připevnili zářivě bílé zásuvky a vypínače?
V tom případě se jedná o hrubý designový přešlap. Něčím takovým rozhodně nikoho neohromíte. Anebo přesněji řečeno – ohromíte, ovšem v negativním slova smyslu.
Zásuvky a vypínače jsou pro náš život jistě důležité, vlastně jsou v moderní době naprosto nepostradatelné. Asi jen málokdo by chtěl svítit svíčkami den co den. Nicméně to, že jsou významné, ještě neznamená, že by měly být na první pohled stejně výrazně viditelné – že by měly doslova bít do očí tak, aby je nikdo nepřehlédnul.
Mnohem lepší je, když zásuvky a vypínače sladíte s celkovým stylem svého interiéru – měly by se mu podřídit barvou i tvarem. A pokud namítáte, že v případě bílých a šedých druhů zásuvek je podobný úkol nemožný, pak se mýlíte. Už dávno na trhu není na výběr jen mezi dvěma až třemi barvami těchto drobných elektronických pomocníků. Od doby, kdy trhu kralují designově dokonalé zásuvky a vypínače vysoce modulární řady schneider unica, už není nad čím váhat.
procesor socket
Do své domácnosti si můžete zvolit zásuvky a vypínače přesně v takových barvách, o jaké máte největší zájem. Máte-li stěny vašeho bytu natřené rudou anebo sytě zelenou barvou, tak ani to není ten nejmenší problém! Ve stejných barvách nyní můžete mít i drobnou domácí elektroniku v podobě zásuvek a vypínačů. A ještě navíc si můžete vybrat i jejich tvar a vůbec celkový design produktů tak, aby do vašeho interiéru dokonale zapadly!